MENU

TAMAMLANAN PROJELER

Çeyrek asırdır olduğu gibi bugün de sağlam ve fonksiyonel yapılar inşa etmekte ve sektörün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır.

Kuyaş Gayrimenkul; ürettiği projelerle ülkesine değer katmaya, ekonomiye yön vermeye ve sınırsız vizyonuyla Türkiye’nin lider Gayrimenkul Yatırım Şirketi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Borsa İstanbul

Avrupa’nın en prestijli ödülünü alan Borsa İstanbul çalışmaları İstanbul Yenibosna’da devam ediyor.

1 bloktan oluşan Borsa İstanbul; iş yaşamı ve sosyal hayat açısından İstanbul’un en önemli merkezlerinden biri olan Yenibosna Basın Ekspres Yolu’nda inşa edilmektedir.

Projeye git

İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları

İstanbul’un en değerli ticari bölgelerinden birinde yer alan İstanbul Vizyon Park Plaza; yatırımcılara büyük avantaj sunuyor.

İstanbul’un en değerli ticari bölgelerinden biri olan Basın Ekspres Yolu’nda yer alan İstanbul Vizyon Park Plaza; yatırımcılara büyük avantaj sunuyor. E5 Karayolu, Basın Ekspres ve TEM Oto Yolu gibi önemli bir aksta bulunan İVP Merkez Plaza ve İVP Ofis Plaza’nın ofis satışları devam etmektedir.

Projeye git

İ.V.P Merkez Plaza

İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza değeri her geçen gün artan Basın Ekspres Yolu’nda yer alıyor.

İVP Merkez Plaza; Atatürk Hava Limanı – Yeşilköy Serbest Bölge – Uluslararası Fuar Merkezi CNR Expo gibi önemli merkezlerin bulunduğu prestijli bir bölgede bulunuyor.

Projeye git

Wedding World AVM

İstanbul’un en bilinen Alışveriş Merkezlerinden biri olan “Wedding World”, modern yapıların yer aldığı ve İstanbul’un en önemli ticari noktalardan biri olan Basın Ekspres Yolu’nun yanı başında çok değerli bir konumdadır.

Faaliyete geçtiği günden bu yana, gerek lokasyon değeri gerekse ulaşım kolaylığı nedeniyle, farklı sektörler için de cazibe merkezi haline gelmiş olan Wedding World; kuyumculuk sektöründen turizm sektörüne, giyimden telekomünikasyon sektörüne kadar geniş bir yelpazeye ev sahipliği yapan AVM konumundadır.

Projeye git