GİZLİLİK İLKESİ

KUYAŞ GİZLİLİK İLKESİ

Kuyaş Gayrimenkul, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri, (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaranız ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel veri olarak kabul edilen sair hususlar) üçüncü kişilere satamaz, kiralayamaz veya başka bir şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Kuyaş Gayrimenkul, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

• Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek,

• Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,

• Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Kuyaş Gayrimenkul personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Kuyaş Gayrimenkul, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Kuyaş Gayrimenkul tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiçbir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Kuyaş Gayrimenkul, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Kuyaş Gayrimenkul’ün, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Kuyaş Gayrimenkul Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı İlkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@kuyas.com.tr adresine başvurunuz. Kuyaş Gayrimenkul, bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.

BİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN