MENU

TAMAMLANAN PROJELER

Çeyrek asırdır olduğu gibi bugün de sağlam ve fonksiyonel yapılar inşa etmekte ve sektörün ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır.

Kuyaş Gayrimenkul; ürettiği projelerle ülkesine değer katmaya, ekonomiye yön vermeye ve sınırsız vizyonuyla Türkiye’nin lider Gayrimenkul Yatırım Şirketi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Borsa İstanbul

Avrupa’nın en prestijli ödülünü alan A Blok Borsa İstanbul tamamlanmış olup;

Borsa İstanbul KIYMETLİ MADENLER VE KIYMETLİ TAŞLAR PİYASASI’nın kullanımına sunulmuştur.

İstanbul Vizyon Park Ofis Blokları

İstanbul’un en değerli ticari bölgelerinden birinde yer alan İstanbul Vizyon Park Ofis Plaza; kalan kısıtlı sayıdaki Mağazaları ile yatırımcılarına fırsat sunmaktadır.

E5 Karayolu, Basın Ekspres ve TEM Oto Yolu gibi önemli bir aksta bulunan İVP Ofis Plaza’nın 382 m2 ile 1395 m2 arasında değişen Caddeye Cephe Mağaza Dükkanlarının satışları devam etmektedir.

İ.V.P Merkez Plaza

İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza değeri her geçen gün artan Basın Ekspres Yolu’nda yer alıyor.

İVP Merkez Plaza; Atatürk Hava Limanı – Yeşilköy Serbest Bölge – Uluslararası Fuar Merkezi CNR Expo gibi önemli merkezlerin bulunduğu prestijli bir bölgede bulunmaktadır. İVP Merkez Plaza, C1 ve C2 blok bölümleriyle 326 Adet Altın Atölyesi olarak Kuyum sektörünün hizmetine açılmıştır.

Wedding World AVM
Kuyumcukent

İstanbul’un en bilinen Alışveriş Merkezlerinden biri olan “Kuyumcukent – Wedding World”, modern yapıların yer aldığı ve Basın Ekspres Yolu’nun yanı başında Atölye ve AVM olarak bulunduğu bölgeye ticari anlamda önem ve değer katmıştır.

Faaliyete geçtiği günden bu yana, gerek lokasyon değeri gerekse ulaşım kolaylığı nedeniyle, farklı sektörler için de cazibe merkezi haline gelmiş olan Wedding World; kuyumculuk sektöründen turizm sektörüne, giyimden telekomünikasyon sektörüne kadar geniş bir yelpazeye ev sahipliği yapan AVM konumundadır.

Ceylan Apartmanı

Ceylan Apartmanı Caddebostan Plaj Yolu Sokakta, 2 blok 26 çok özel daireden oluşmaktadır. Satışı devam eden kısıtlı sayıda dubleks dairemiz mevcuttur.

Akalın Apartmanı

Akalın Apartmanı; Benzersiz Adalar ve Kalamış Marina manzarasını izlemenize imkan sunuyor.

Bağdat Caddesi ve Cemil Topuzlu Caddesi (Sahil Yolu) arasında 26 dairelik projemizde 2017 yılından beri yaşam devam etmektedir. Kısıtlı sayıda teraslı dubleks dairelerimizin satışları devam ediyor.

Hatipoğlu Apartmanı

Hatipoğlu Apartmanı; İstanbul’un cazibe merkezlerinden Bağdat Caddesi’ne kolay ulaşımı ile öne çıkıyor.

Şehrin merkezinde nezih bir bölgede yer alan Hatipoğlu Apartmanı; 76 daire olarak inşa edilerek 2018’de oturuma başlamıştır. Yüksek konumu ile adalar ve Marmara Denizi’ni rahatça görmenizi sağlayan kısıtlı sayıdaki dubleks dairelerimizin satışları devam etmektedir.